Kto umiera? Sztuka świadomego życia o świadomego umierania. Stephen Levine

Stephen Levine - amerykański poeta, terapeuta, nauczyciel technik medytacyjnych przynoszących ulgę w bólu fizycznym i psychicznym.

Książka Levine'a uznana w USA za "biblię świadomego umierania", to niezastąpiona pomoc dla osób zmagających się z chorobą, bólem, utratą kogoś bliskiego, a także dla tych, którzy pragną żyć bardziej świadomie, bez lęku przed śmiercią.

Autor od trzydziestu lat prowadzi warsztaty dla nieuleczalnie chorych i ich bliskich. Jego książki przyczyniły się do powstania światowego ruchu hospicyjnego i przełamania tabu śmierci i umierania w zachodniej kulturze.

Książka Stephena Levine'a może być wielką i niezastąpioną pomocą dla wszystkich, którzy poszukują drogi ku pełnemu i pogodnemu życiu. Ku życiu bez lęku przed śmiercią.

/Wojciech Eichelberger/

To, co robi Stephen, to po prostu magia.

/Elisabeth Kubler-Ross/