Gdy rodzi się pytanie o sens. Praktyczne zastosowanie logoterapii. Alfried Längle

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 2 dni
Cena: 42,00 zł 42.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Barbelo
Kod produktu: 6157-625B1

Opis

Książka stanowi zbiór przemyśleń i wskazówek, które wspierają w określaniu życiowej drogi i wartości. Pokazuje jak odnaleźć sens życia, jak go pogłębiać, dzielić z innym, ale też krytyczniej na nie spojrzeć. Podkreśla, że spełnienie wymaga życia w wewnętrznej zgodzie.

Autor zachęca do przyjrzenia się swoim wartościom i wynikającym z nich decyzjom. Nakreśla także związek sensu ze szczęściem, pogłębia rozumienie egzystencjalne tematyki sensu życia i ukazuje związek sensu z wiarą, filozofią i psychologią.

 

Alfred Längle 

urodził się w 1951 roku, studiował medycynę i psychologię w Insbrucku, Rzymie, Tuluzie i Wiedniu. Lekarz medycyny ogólnej, psycholog kliniczny, psychoterapeuta i superwizor, coach. 

Przez wiele lat bliski współpracownik Viktora Frankla, ojca logoterapii i twórcy podstaw analizy egzystencjalnej. 

Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Logoterapii i Analizy Egzystencjalnej, wiceprzewodniczący Międzynarodowej Federacji Psychoterapii, profesor zwyczajny na Wydziale Psychologii Uniwersytetu w Moskwie, autor licznych publikacji z zakresu logoterapii i psychoterapii egzystencjalnej, praktykujący psychoterapeuta.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl