Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 150,00 zł.
Wydawnictwo

Książki wydane nakładem Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu, starannie wydane, przybliżające świecki nurt duchowości, propagujące ideę Fundacji.

Zen w codzienności. Alexander Poraj-Żakiej

Książka jest zbiorem zredagowanych wykładów Alexandra Poraja- Żakieja, mistrza zen świeckiej linii Pusta Chmura, wygłoszonych przede wszystkim jako teisho podczas sesshin, które odbywały się w Polsce w latach 2012-2016.

Cena: 39,00 zł

Wprowadzenie do ZEN. Historia-Praktyka-Współczesność. Alexander Poraj-Żakiej

Autor - mistrz zen świeckiej linii Pusta Chmura, oficjalny następca Willigisa Jagera i dyrektor jednego z największych ośrodków medytacji i uważności w Europie "Benediktushoff " - napisał tę książkę z myślą nie tylko o osobach, które są zainteresowane wejściem w praktykę, ale także o tych z Was, którzy mają już za sobą pierwsze kroki na ścieżce zen i chcieliby pogłębić swój trening.

Cena: 39,00 zł

Rozmowy o codzienności. W. Jager i A. Poraj

Główną intencją książki jest ukazanie czytelnikowi, że duchowość nie jest niczym nadzwyczajnym, zarezerwowanym dla garstki mnichów, lecz jest prostym, dostępnym dla każdego zaangażowanym życiem z pasją. Obaj mistrzowie opowiadają o swoim życiu, drogach, którymi podążali, pasjach, poszukiwaniach. Z różnych perspektyw opisują jedność codziennego życia i zen.

Cena: 29,00 zł
szt.

Komplet książek o ZEN Fundacji. Wprowadzenie do ZEN + Rozmowy o codzienności + Zen w codzienności

Okazja do kupienia kompletu 2 książek wydanych dotychczas przez Fundację Mądrość Wschodu i Zachodu. Atrakcyjna cena, niższy koszt przesyłki.

Cena: 84,00 zł

JEST*365 Inspirujące cytaty na każdy dzień. Alexander Poraj-Żakiej

Wysyłka w: Po 10.07 (przerwa urlopowa)

Cena: 49,00 zł