Wydawnictwo

Książki Anne Ancelin Schützenberger uświadamiają, że dziedziczymy po przodkach nie tylko geny ale też podejście do życia, zawód czy  nawyki żywieniowe. Wszystko to stanowi przekaz intergeneracyjny i zazwyczaj jest jawne i oczywiste. Autorka porusza także temat przekazu transgeneracyjnego, czyli nieświadomego dziedziczenia tego, co jest w rodzinie trzymane w tajemnicy, ukryte, niewypowiedziane a często ujawnia się u potomków w postaci powtarzających się w każdym pokoleniu chorób, nagłych lub przedwczesnych śmierci i tragicznych wypadków.

Psychogenealogia

Psychogenealogia w praktyce. Anne Ancelin Schützenberger

Dziedziczymy po przodkach nie tylko geny ale też podejście do życia, zawód czy  nawyki żywieniowe. Wszystko to stanowi przekaz intergeneracyjny i jest dla nas jawne i oczywiste. Tymczasem jest jeszcze coś więcej - przekaz transgeneracyjny, czyli nieświadome dziedziczenie tego, co jest w rodzinie trzymane w tajemnicy, ukryte, niewypowiedziane a często ujawnia się u potomków w postaci powtarzających się w każdym pokoleniu chorób, nagłych lub przedwczesnych śmierci i tragicznych wypadków.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

szt.

Tajemnice przodków. Ukryty przekaz rodzinny. - Anne Ancelin Schützenberger

Przewodnik wybitnej psycholożki, nieoceniona pomoc dla psychoterapeutów i wszystkich, którzy chcą pracować nad polepszeniem relacji we własnej rodzinie. Polecana także osobom chorym, które w głębi duszy czują, że zachorowanie na konkretną chorobę nie jest przypadkowe, lecz kryją się za nim jakieś ważne powody. We Francji  weszła do kanonu lektur obowiązkowych na wydziałach psychologii.

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: