Misja księgarni

1. Oferowanie wartościowych pozycji książkowych, które wpisują się w misję i statut działania Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu.
2. Dystrybucja książek wydawanych nakładem Fundacji.
3. Pozyskanie środków na utrzymanie księgarni i innych projektów medialnych (blog, materiały video)

Ceny w księgarni

Księgarnia Mądrość Wschodu i Zachodu utrzymuje dla wszystkich książek ceny okładkowe
Dzięki temu każdy zakup w księgarni jest dodatkowym wsparciem dla fundacyjnej działalności wydawniczej oraz dystrybucyjnej.

Wyjątkiem od tej sytuacji są tzw. pakiety, w których oferujemy od 2 lub więcej książek, dzięki czemu mają one atrakcyjniejszą dla klientów cenę.

“Całość środków ze sprzedaży w księgarni przeznaczamy na jej dalszy rozwój, utrzymanie oraz wydawanie nowych pozycji i dodruków.

Dziękuję za każdą transakcję w ramach księgarni, która zamienia się na realne wsparcie działalności Fundacji.”

Dawid Sadulski
Prezes Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu

Przeznaczenie środków ze sprzedaży książek

Środki, ze sprzedaży książek za pośrednictwem księgarni w całości przeznaczane są na:
- utrzymanie księgarni Fundacji
- opracowanie, tłumaczenie i wydawanie nowych książek w ramach Fundacji
- dystrybucja i logistyka w ramach księgarni Fundacji

Wydawnictwo Fundacji Mądrość Wschodu i Zachodu

Nakładem Fundacji wydaliśmy do tej pory 5 książek:

"Stulecie Willigisa. Biografia duchowa Willigisa Jagera, benedyktyna i mistrza zen" | Alexander Poraj-Żakiej (2022)
"JEST*365 Inspirujące cytaty na każdy dzień" | Alexander Poraj-Żakiej (2019)
"Wprowadzenia do ZEN" | Historia-Praktyka_współczesność” | Alexander Poraj - Żakiej  (2018)